Inženýr automatizace (m/ž)

Společnost Foxconn 4Tech je zaměřená na vývoj vlastních inovativních produktů a řešení v oblasti průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren v souladu s principy Industry 4.0. Cílem je stát se předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Denně budete v kontaktu s NOVÝMI TECHNOLOGIEMI.
Stanete se součástí interdisciplinárního TÝMU pracujícího na projektech zaměřených na automatizaci výroby.
PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA.

A BENEFITY: dotované jídlo, Cafeterie, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, firemní posilovna, výhodné volání pro Vás i Vaši rodinu, Multisport, penzijko, ...

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

Budete odpovídat za navrhování automatizačních řešení dle požadavků klienta (robotické cely, jednoúčelové stroje). Své technické znalosti uplatníte při realizaci a předání projektu u klienta. Součástí náplně práce bude i samotná cenová kalkulace.

CO OČEKÁVÁME?

Vzdělání nebo pracovní zkušenosti technického zaměření je stěžejní.
Velmi oceníme Vaše zkušenosti s navrhováním technických celků či vývojem produktu.
Jsme mezinárodní společnost, takže očekáváme, že ovládáte angličtinu.

Pro více informací zašlete své CV nebo zkrátka napište či zavolejte pro více informací!

Těším se na odpovědi,
Markéta

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Zámečku 27, 530 03  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Markéta Nováková
U Zámečku 27
532 01  Pardubice
Česká republika
Telefon: +420 776 378 194