Systémový specialista (m/ž)

Kdo jsme MY?

Jusda Europe poskytuje skladové a logistické služby pro celý region EMEA. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní rešení na míru. Naše logistická centra se nachází v Černé za Bory u Pardubic, skladovací prostory pak v Pardubicích-Drozdicích a v Kutné Hoře.

Nabízíme Vám příležitost:

• uplatnění dosavadních zkušeností při analýze interních logistických systémů a implementaci změn
• práci v prostředí expandující logistické společnosti
• účast na nových projektech - zakládání nových skladů, automatizace procesů nebo výběr a testování nového systému
• možnost zahraničních služebních cest v rámci Evropy
• odborná školení individuální potřeby - Business Inteligence, SAP, Project Management aj.

...a následující BENEFITY:

3000,- ročně v rámci Cafeterie.
5 týdnů dovolené.
Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).
Podporu fit života - interní Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu...).
Dotované stravování / dotované stravenky. Další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, a další).
Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další...).
Min. 6.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění.

Co bude Vaším úkolem:

Budete zodpovědni za definování požadavků na podporu, řízení a modifikaci aktuálního logistického systému a jejich konzultaci s procesními specialisty a oddělením IT.
V případě implementace změn budete koordinovat řízení testů a jejich pilotní zavedení do procesu.
Vaším úkolem bude zajištění přenosu znalostí ostatním členům týmu a poskytování technické a uživatelské dokumentace.

Co od Vás očekáváme?

• schopnost komplexního pohledu na logistické procesy a využívané systémy
• praxi v oboru - znalost logistických a skladových procesů
• aktivní využití AJ na středně pokročilé úrovni
• znalost SAP - MM/WM modulů považueme za velkou výhodu
• zkušenost s výběrem a implementováním logistického systému

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Markéta Dopitová
U Zámečku 27
532 01  Pardubice
Česká republika
Telefon: +420 734 269 893