TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY/ SQE Technician

Jmenuji se Míša a ve Foxconnu pracuji jako náborářka. Momentálně hledám kolegu do týmu kvality. Jedná se o technika dodavatelské kvality.
Nabízíme práci se smlouvou na dobu neurčitou.

Náplň práce:

Budete mít na starost sledování procesů, investigaci a monitorování komodit z pohledu materiálové kvality, reportování inženýrovi kvality.
Očekává se od Vás i návrh nápravných opatření a spoluúčast na neustálém zlepšování procesů.

Očekáváme:

Tato pozice je vhodná také pro šikovného absolventa technického oboru, který má zájem na sobě pracovat.
Uvítáme praktické zkušenosti nebo alespoň zájem v oboru kvality.
Praktická znalost angličtiny je výhodou.

Čím si Vás budeme hýčkat?

Každý den si budete moci vybrat ze 7 hlavních jídel (české i zahraniční kuchyně).
Můžete využít naši vybavenou posilovnu v budově společnosti.
Nabízíme kurzy angličtiny zdarma.
Určitě využijete náš zvýhodněný T-Mobile tarif až pro 8 příbuzných či známých.
Váš odborný růst podpoříme interním vzděláváním.
Pro chvíle odpočinku můžete využít posezení na terase či u fontány.

Informace o pozici

Místo pracoviště

245, 284 01  Kutná Hora-Karlov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Šmejkalová
Karlov 245
284 01  Kutná Hora-Karlov
Česká republika
Telefon: 327 538 116