Divize CNSBG (Communication Network Solutions Business Group) je jednou z výrobních divizí společnosti Foxconn, jejíž aktivity se soustředí zejména na oblast komunikačních technologií a mechanickou výrobu (kovové, plastové výrobky). Vyrábíme inovativní síťová řešení pro nejvýznamější světové značky.

Programový/á manažer/ka

Proč u nás budete pracovat rádi?

Protože kromě pozici odpovídajícího finančního ohodnocení a každoročního navyšování mzdy nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti se spoustou dalších benefitů:

• Týden dovolené navíc
• Flexibilní pracovní doba
• Cafeterie (na sport, volný čas, zdraví, vzdělávání, dovolenou, ...)
• Firemní systém vzdělávání a zvyšování profesní kvalifikace
• Telefon a notebook i pro osobní účely
• Fitness pro zaměstnance v areálu či Multisport karta
• Příspěvek na penzijní připojištění

... a k tomu navíc:

• Budete mít přístup k novým technologiím
• Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl
• Budeme realizovat vaše dobré nápady

Koho hledáme?

• Člověka, který má alespoň jeden rok zkušeností z oblasti projektového řízení.
• Dále od vás očekáváme schopnost orientace v technické dokumentaci.
• Rozhodně nehledáme „leklé ryby“, naopak se těšíme na pohovory se „štikami“.
• Umíte se zaměřit na výsledek a jít za ním? Výborně, další kladné body pro vás.
• Vládnete ještě k tomu angličtinou? Pak rozhodně pošlete životopis.

Hledáme kolegy, kteří si umějí vytyčit cíl a ve spolupráci s týmem za ním jít!

A teď to hlavní co vás čeká:

• Řízení a zavádění klíčových externích výrobních programů a nových byznysů ke splnění požadavků zákazníka.
• Definování cílů svěřených programů, klíčových ukazatelů výkonu a nástrojů pro měření úspěšnosti programů.
• Koordinace všech týmů zapojených do implementace zákaznických programů.
• Koordinace naceňovacího procesu v případě potřeby pro zavedení příslušného programu.
• Reporting týkající se zákaznických programů vedení, případná eskalace rizik a problémů.

Chcete stabilní zaměstnání, zajímavou práci a silného partnera v zádech? Tak neváhejte a pošlete životopis.

Budeme se na Vás těšit!

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Zámečku 27, 530 03  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Marcel Dobrev
Telefon: 734 269 821