Manažer/ka inženýringu a kvality

O nás

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

v současné chvíli pro náš tým v rámci divize CNSBG hledáme vhodného kandidáta/tku na pracovní pozici Manager/ka engineeringu.

Kdo jsme a co děláme?

Divize CNSBG (Communication Network Solutions Business Group) je jednou z výrobních divizí společnosti Foxconn, jejíž aktivity se soustředí zejména na oblast komunikačních technologií a mechanickou výrobu (kovové, plastové výrobky). Vyrábíme inovativní síťová řešení pro nejvýznamnější hráče na světovém trhu.

Proto rádi posílíme náš tým třeba právě o vás!

Co vám nabízíme?

Samozřejmostí jsou naše standardní benefity:

- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- Cafeterie 3000 Kč ročně na sport a volný čas
- možnost dalšího vzdělávání
- zvýhodněný mobilní tarif pro vás a vaše blízké
- firmení fitness a mnoho dalšího

Ale co je nejzajímavější, jedná se o komplexní job, kde povedete tým inženýrů a jim nadřízených supervizorů. Skloubíte proces s kvalitou a budete u vývoje nejmodernějších IT technologií. Rozhodně se nebudete nudit a každý den bude výzvou.

Koho hledáme?

Člověka, který zná nejen proces výroby, ale poradí si i s kvalitou.
Někoho, kdo má již s obdobnou pozicí zkušenosti (alespoň 3 roky).
Samozřejmostí jsou zkušenosti s řízením lidí (hodnocení, školení, motivace).
Pokud jste ve své praxi pracoval/a se systémy automatizace, bude to velká výhoda.
Máte znalosti metodiky Lean? Tím lépe.
Hledáme silnou osobnost, které se nerozklepou kolena z odpovědnosti.
Komunikace v angličtině není problém? Výborně, to rozhodně využijete již na pohovoru.
Hledáte výzvu? V tom případě neváhejte a zašlete životopis v ČJ a AJ.
Budeme se těšit!

A teď to hlavní co Vás čeká:

Vedení a rozvoj týmu (cca 50 lidí).
Vylepšování procesů v oblasti inženýringu a spolupráce s ostatními útvary.
Zodpovědnost za zvýšení efektivity a produktivity, oblasti pro zlepšení identifikace (IP telefony, přepínače, Telepresence TV, ..).
Zodpovědnost za vývoj testovacího procesu výroby.
Zodpovědnost za spolupráci s dodavateli automatizace a zavedení automatizace v rámci výrobní oblasti.
Zodpovědnost za zavedení business intelligence prostřednictvím celoevropského systému reportingu.
Zodpovědnost za zlepšování kvality výrobního procesu, proces nápravných opatření a reportování.
Zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu a proces zlepšování komponentu DPPM.
Zodpovědnost za audity systému kvality zákazníků.
Zodpovědnost za webovou mapu technologie.
Vytvoření podnikatelského plánu a přeměna cílů na jednotlivé úkoly.
Rozvoj a průběžné zlepšování kapacitních plánů a  plánů nákladů.
Řízení výkonnosti (hodnocení členů týmu), příprava podkladů pro odměňování (mzdový a bonusový plán), tvorba plánů školení.
Budování vztahu se zákazníky.
Účast na interních a externích auditech.
Vedení nových a stávajících projektů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Zámečku 27, 530 03  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Marcel Dobrev
Telefon: 734 269 821