On-line recruiter

On-line Recruiter

Baví Tě surfovat denně na internetu?
Internet a sociální sítě jsou dnes zlatým dolem s hodnotnými zdroji a jsou v oblasti náboru nepostradatelnými. Chceš se cítit nepostradatelný pro náš náborový tým?
Umíš ovládat pracovní sociální sítě, hledat na portálech a máš alespoň základní zkušenosti z náboru?

Jaká je náplň práce on-line náboráře?

• Budeš aktivně vyhledávat a oslovovat kandidáty na sociálních sítích, podle přesného zadání, které máme nebo si ho vymyslíme
• Denně budeš v kontaktu s náborovým týmem ohledně požadavků a samotných kandidátů
• Jako týmového kolegu Tě zapojíme do náborových kampaní
• Dokážeme si představit, že budeš moci pracovat částečně i z domova 

Naše požadavky:

• Znalost práce na PC (Facebook, LinkedIn, Jobs.cz, Instagram ad.)
• Dobré komunikační dovednosti
• Chuť pracovat
• Nadšení do HR marketingu a sociálních sítí
• Kreativita
• Komunikativní angličtina

Čím si Tě budeme hýčkat?

• Nabízíme tým, kde je uvolněná atmosféra a kde je každý ochoten pomoci druhému.
• Rádi vymýšlíme, jak dělat věci jinak a uvítáme každou novou myšlenku.

Nadstandardní výhody, které Vám pomohou si odpočinout:
• 5 týdnů dovolené
• Benefitní program, ze kterého si vybere každý (divadlo, kino, fitness, wellness, nákupy v lékárně, vzdělávání a spousta jiných)
• Vybavené fitko a víceúčelové hřiště přímo u nás
• Myslíme na Vás i v pozdějším věku, proto dáváme příspěvek na penzijní pojištění
• A kromě dalších benefitů dáváme kolegům možnost seberealizace, seberozvoje včetně výuky anglického jazyka.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kutná Hora-Karlov, Pardubice-Pardubičky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Cyprianová