.Net developer

Oddělení Software Delivery, které zajišťuje vývoj, správu a podporu systémů v rámci skupiny Foxconn, hledá C#, .Net vývojáře. Nový kolega nebo kolegyně bude bude pracovat na vývoji aplikací na základě analýzy s ohledem na agilní postupy.

Vaše role:

Budete pracovat na úpravách, sestavování a vývoji unikátního výrobního systému. Zvažovat klíčové protikladné aspekty, jako je výkonnost, flexibilita, jednoduchost a náklady na výsledný zdrojový kód. Budete pracovat samostatně na komplexních řešeních s plnou zodpovědností za výsledek.

Náplň práce:

Analýza požadavků a návrh jejich technické implementace
Vývoj webového řešení, aplikací
Aktivní komunikace s celým týmem i zákazníkem
Vedení vývojových projektů – (v závislosti od dosažených zkušeností a schopností)

Váš profil:

Znalost ASP.NET, C# a SQL
2 roky zkušeností s prací na IT projektech v roli programátor
Zkušenosti s vývojem pomocí agilních metodik nebo alespoň zájem o ně
Angličtinu na komunikativní úrovni
Týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Nabízíme:

Zajímavou a perspektivní práci ve významné společnosti
Práci na velmi zajímavých projektech s využitím moderních technologií
Firemní akce, benefity (slevy u dodavatelů, Cafeterie, příspěvek na penzijním připojištění)
Dotované stravování
5 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Zámečku 27, 530 03  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Markéta Dopitová
U Zámečku 27
532 01  Pardubice
Česká republika
Telefon: +420 734 269 893