Divize CNSBG (Communication Network Solutions Business Group) je jednou z výrobních divizí společnosti Foxconn, jejíž aktivity se soustředí zejména na oblast komunikačních technologií a mechanickou výrobu (kovové, plastové výrobky). Vyrábíme inovativní síťová řešení pro nejvýznamnější hráče na světovém trhu.

Projektový manažer logistiky

Proč u nás budete pracovat rádi?

Protože kromě pozici odpovídajícího finančního ohodnocení a každoročního navyšování mzdy nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti se spoustou dalších benefitů:

• Týden dovolené navíc
• Flexibilní pracovní doba
• Cafeterie (na sport, volný čas, zdraví, vzdělávání, dovolenou, ...)
• Firemní systém vzdělávání a zvyšování profesní kvalifikace
• Telefon a notebook i pro osobní účely
• Fitness pro zaměstnance v areálu či Multisport karta
• Příspěvek na penzijní připojištění

... a k tomu navíc:

• Budete u neustále rostoucího businessu
• Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl
• Budeme realizovat vaše dobré nápady

Koho hledáme?

• Člověka, který má alespoň jeden rok zkušeností z oblasti projektového řízení.
• Máte navíc zkušenosti s change managementem? Výborně.
• Samozřejmostí musí být alespoň základní znalost logistických procesů.
• Celní režimy vám nejsou cizí? Další výhoda pro vás.
• Vládnete ještě k tomu angličtinou? Pak rozhodně pošlete životopis.

Hledáme kolegy, kteří si umějí vytyčit cíl a ve spolupráci s týmem za ním jít!

A teď to hlavní co vás čeká:

• Podpora tvorby nových procesů a systémových zlepšení v rámci logistických oddělení (importní logistika, sklady, exportní logistika) vč. navazujících celní procesů a systémů.
• Participace na tvorbě logistických strategií, logistických business modelů, inovací a kvotací.
• Koordinace procesů v rámci interních oddělení, které mají vliv na oddělení logistiky.
• Komunikace se zákazníky, dodavateli, partnery týkající se projektů.
• Vytváření projektových výstupů/reportů dle požadovaných standardů, a pravidelný reporting stavu projektu projektovému teamu a stakeholderům (managementu) pomocí dohodnutých nástrojů.
• Příprava a řízení středně velkých a velkých projektů, vedení a motivace projektového týmu.
• Tvorba post-projektové dokumentace.

Baví vás logistika a nebojíte se výzev? Chcete stabilní zaměstnání, zajímavou práci a silného partnera v zádech? Tak neváhejte a pošlete životopis.

Budeme se na Vás těšit!

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Zámečku 27, 530 03  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Marcel Dobrev
Telefon: 734 269 821