Projektový Koordinátor

Ahoj, jmenuji se Tomáš a pracuji v divizi CESBG v Kutné Hoře, která funguje od roku 2008. V naší divizi se zaměřujeme na výrobu serverů různých typů a druhů.
V současné chvíli rozšiřuji svůj tým a hledám pečlivého, zodpovědného a organizačně zdatného kolegu/kolegyni, který má zkušenosti s řízením projektů.
Máte zkušenosti s vedením projektů, chtěl/a byste spolupracovat na všech důležitých projektech spojených s výrobou? Zkušenosti s koordinací a zaváděním nových produktů máte také? Dokážete pracovat samostatně, prezentovat vedení své návrhy a poznatky, a to i v anglickém jazyce?

Pokud jste na většinu otázek odpověděl/a ANO rád bych vás poznal!

Co vás čeká:

Podpora výroby RVC NPI, koordinace zavádění nových produktů, nastavení procesů nových produktů
Komunikace a sdílení dat na denní bázi s příslušným zástupcem zákazníka
Nastavení a kontrola časové osy a plánů NPI
Implementace nových komplexních požadavků zákazníka, vývoj nových postupů a procesů
Koordinace pracovníků různých oddělení, stanovování priorit a harmonogramů
Nastavování cílů a kontrola jejich plnění
Jednání se zástupci zákazníka na korporátní úrovni, Lean management, KPI, ISO, SAP, implementace nových projektů

Co od vás očekáváme? Co je třeba vědět a mít?

Předpokládáme zkušenost s vedením projektů
Očekáváme od vás SŠ vzdělání, elektrotechnického směru je výhodou, ale ne podmínkou
Pro komunikaci se zákazníkem a napříč odděleními potřebujete komunikovat anglicky, a to v psané i mluvené formě
Znalost MS Office - převážně Excel

Co nabízíme my vám:

Smlouva na dobu neurčitou
Závodní stravování za 22,- Kč
Můžete se na nás spolehnout, dodržujeme pravidelný výplatní termín vždy 15. v měsící budete mít výplatu na účtu
Pro Váš odpočinek máte 25 dnů dovolené
Máme nový benefitní program, ze kterého si vybere každý (divadlo, kino,fitness, wellness, nákupy v lékárně, vzdělávání a spousta dalších)
Angličtinu si můžete zlepšovat pomocí kurzů, pravidelně k nám dochází lektoři.
Po práci relax? Určitě ano, v našem moderně vybaveném fitku.
Myslíme na Vás i v pozdějším věku, proto dáváme příspěvek na penzijní pojištění

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše strukturované CV v ČJ na níže uvedený kontakt. Budeme se na Vás těšit!

Michaela Šmejkalová
HR Specialist - IL Recruiter
Foxconn Technology Kutná Hora
Tel: (+420) 327 538 116
Mobile: (+420) 733 593 465
Email: msmejkalova@cz.foxconn.com

Informace o pozici

Místo pracoviště

245, 284 01  Kutná Hora-Karlov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Karlov 245
284 01  Kutná Hora-Karlov
Česká republika
Telefon: 327 538 116