Divize CNSBG (Communication Network Solutions Business Group) je jednou z výrobních divizí společnosti Foxconn, jejíž aktivity se soustředí zejména na oblast komunikačních technologií a mechanickou výrobu (kovové, plastové výrobky). Vyrábíme inovativní síťová řešení pro nejvýznamnější hráče na světovém trhu.

Manažer/ka řízení nákladů

Proč u nás budete pracovat rádi?

Protože kromě pozici odpovídajícího finančního ohodnocení a každoročního navyšování mzdy nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti se spoustou dalších benefitů:

• Týden dovolené navíc.
• Flexibilní pracovní doba.
• Dotované stravování v areálu společnosti, kde si i příznivci zdravé stravy přijdou na své.
• Cafeterie (na sport, volný čas, zdraví, vzdělávání, dovolenou, ...).
• Firemní systém vzdělávání a zvyšování profesní kvalifikace.
• Zvýhodněný telefonní tarif pro vás a vaše blízké.
• Fitness pro zaměstnance v areálu či Multisport karta.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Samozřejmostí jsou služební automobil, notebook a telefon.

... a k tomu navíc:

Budete vést oddělení nákladů pro největšího zaměstnavatele Pardubického kraje a v týmu spolupracovat s odborníky, na které se můžete vždy spolehnout.

Koho hledáme?

• Člověka, který má zkušenosti s řízením nákladů a controllingem (ideálně z výrobní firmy).
• Vedl/a jste alespoň menší tým lidí, motivoval je, hodnotil a odměňoval? Výborně, to je pro nás velmi důležíté.
• Vyjednávání se zákazníkem vám není cizí a spolupráci s dalšími odděleními berete jako samozřejmost? Přesně někoho takového hledáme.
• Máte zkušenosti s řízením změn? To by bylo také výhodou.
• Nebojíte se operativy, když bude potřeba? Další plusy pro vás!
• Vládnete ještě k tomu angličtinou? Pak rozhodně pošlete životopis.

Hledáme kolegy, kteří se chtějí podílet na neustálém růstu naší společnosti!

A teď to hlavní co vás čeká:

• Kontrola a schvalování rozpočtů (roční plán a měsíční rozpočty).
• Vedení týmu oddělení nákladů - nastavení cílů, hodnocení, odměňování, motivace a rozvoj.
• Tvorba a vyhodnocení odchylkových a jiných adhoc analýz, tvorba ekonomických výkazů a reportů.
• Sledování, hodnocení a prezentace KPI (ukazatele výkonů) pro oddělení nákladů a reportování generálnímu řediteli (v anglickém jazyce).
• Kontrola a schválení měsíční závěrky.
• Plánování operativy a nastavování procesů oddělení nákladů.
• Dohlížení nad nárokováním náhrad nákladů.
• Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti.

Nebojíte se zodpovědnosti a oceníte silného zaměstnavatele v zádech? Tak neváhejte a pošlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Budeme se na Vás těšit!

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Zámečku 27, 530 03  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Kontakt

Marcel Dobrev
Telefon: 734 269 821