MIMOŘÁDNÝ NÁBOROVÝ DEN 16. LEDNA

MIMOŘÁDNÝ NÁBOROVÝ DEN

Ve středu 16. ledna od 9 do 15 hodin budeme pořádat "mimořádný náborový den". Využijte tuto výjimečnou příležitost a přijďte se kdykoliv během dne zeptat na možnosti získání práce ve Foxconnu v Kutné Hoře.
Stačí se pouze dostavit na recepci a ohlásit se na personální oddělení. Pohovoříme s Vámi o Vašich pracovních předpokladech a představách o novém zaměstnání, představíme Vám naše aktuálně otevřené pozice.
Pokud s sebou budete mít i Váš profesní životopis, může Vám rovnou domluvit pohovor s vedoucím, který hledá do svého týmu vhodného kandidáta.

Jaké pozice Vám můžeme nabídnout?

Momentálně obsazujeme pozice jak ve VÝROBĚ, tak ve SKLADU. Je možnost u nás pracovat v třísměnném provozu (12h směny denní+noční), ve dvousměnném provozu (7,5h směny ranní+odpolední nebo ranní+noční) i v jednosměnném provozu na 8h.

Jaké máme pro naše zaměstnance firemní benefity?

Nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou, 25 dní dovolené za rok, práci v čistém a moderním prostředí, zvýhodněné závodní stravování již od 6,-Kč, Kafetérii v hodnotě 3 000,-Kč ročně, výhodný T-mobile program od 10,-Kč měsíčně, kartu Multisport, příspěvek na penzijní připojištění, různé zaměstnanecké akce a mnoho dalšího.

Získejte u nás práci už od ÚNORA!!!

Získejte u nás práci a vstupte do roku 2019 ruku v ruce společně s Foxconnem!

Kontakt:

Pro bližší info kontaktujte:
Radka Štroblová
FOXCONN Technology CZ, s.r.o.
Karlov 245, 284 01 Kutna Hora, Czech Republic
Direct: (+420) 327 538 049
Email: rstroblova@foxconn.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

245, 284 01  Kutná Hora-Karlov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Foxconn Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Foxconn Group
Radka Štroblová