Inženýr designu (M/Ž)

Jsi blázen do techniky se srdcem strojaře?
Umíš pracovat v grafických programech?
Jsou roboti tvoji kamarádi?
Bavilo by tě vymýšlet technické zlepšováky, které pomáhají ulehčit práci kolegům?

Co bude tvoje práce?

Tvoření návrhů řešení na základě požadavků a potřeb interních zákazníků. Dobrým příkladem je naše LILU - slečna robot, která bude ulehčovat práci kolegům ve výrobě při přesunu těžších břemen z a na výrobní linku :-)

Ve zkratce se jedná o následující body, které specifikují náplň tvé práce:

Zakázková výroba a specifikace produktů pro předání dodavateli v grafických systémech.
Specifikace layout produktu, návrh a vývoj jednotlivých částí ve spolupráci s dodavatelem .
Testování a přizpůsobení produktu evropským předpisům.
Vytváření výkresové a výrobní dokumentace.
Spolupráce s odděleními výroby, kvality.
Komunikace s externími dodavateli.
Modifikace produktů a zavádění inženýrských změn pro produkt .
Tvorba simulací pro cílový produkt.
Analýza požadavků na vzhled a funkčnost produktu dle projektového zadání (výrobní prostředí).

Jakého kolegu si představujeme?

Umíš pracovat v grafických programech 2D, 3D a CAD?
Vyzkoušel si už pracovat v programu Autodesk Invertor a SolidWorks?
Máš už obdobnou zkušenost? Pokud ano, jsi ve výhodě!
Baví tě vymýšlet a designovat technické hračky? Super!
SŠ/VŠ ideálně se strojním zaměřením výhodou.
Jsi samostatný ale zvládneš se i rozumně domluvit s kolegy?
Domluvíš se slušně anglicky?

Čím bychom si tě hýčkali?

Smlouva na dobu neurčitou přímo s Foxconnem
Závodní stravování od 21,- Kč
Každoroční navyšování mzdy
25 dní dovolené
Kafeterie 3000,- Kč ročně na benefity dle vlastní volby (kultura, cestování, sport)
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" 10.000,- Kč
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje
Vybavené fitness a multifunkční hřiště v areálu společnosti zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás
Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné

Foxconn - to jsme my!

Kutná Hora, Pardubice, Praha. Tři města, pět divizí a logistické centrum. To je Foxconn v rámci České republiky.
Díky strategické poloze je firma regionální základnou pro zbytek Evropy, Afriku a Blízký východ.
Jsme uznávaným lídrem ve výrobě spotřební elektroniky a jejích součástek. Našimi zákazníky jsou renomované společnosti pohybující se v oblasti IT.
Zaměstnáváme odborníky na světové úrovni a stále se posouváme vpřed.

Informace o pozici

Místo pracoviště

245, 284 01  Kutná Hora-Karlov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Foxconn Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hana Počtová